Kategoriler
YouTube

Otostopla Gürcistan’dan Kamyon Kasasında Geldim

Gürcistan vlog videolarım serisinde Gürcistan’da yaşama değindim. Batum ve Tiflis’te harika geziler yaptım ve müthiş insanlarla tanışıo otostop çektim ve trene bindim. eğlenceli harika vakit geçirdim ve gezdim. Geze göre her yeri inceledim. Fiyat farklılıklarını karşılaştırdım. En çok da öğrendim ve bilgi edindim. Ben hep geziyorum. Belki siz değerli izleyicilerim bu videoyu izlerken bile geziyorumdur. Instagram’a her gün hikâye paylaşıyorum. Her Akşam 10’da farklı bir konukla YouTube’da canlı yayındayız.

Sosyal medyada takipte kalın 🙂

►Serhan GÖREN Kişisel İnstagram Hesabım:
https://www.instagram.com/serhangoren

►Kişisel Twitter Hesabım:
https://www.twitter.com/serhangoren

————————————————————-
✅Web sitemiz – Gündemden yazılar
http://serhangoren.com
✅Otostopla Dünya Turu
https://bit.ly/3bTIsz5
✅Gürcistan’da Yaşadıklarım
https://bit.ly/3aHHjdL
✅Format Atmadan Bilgisayarı Hızlandırma
https://bit.ly/3aGiXRC
✅İngilizce Altyazılı Videolarım
https://bit.ly/2yUUA4I


Esenlikler sevgili dostlar ben Serhan GÖREN, YouTube derinliklerinden teknolojinin nasıl kullanılmasına, ilgi çekebilecek güncel konulardan tavsiyelere, inceleme videoları oluşturuyorum. Her akşam 22:00’da birbirinden değerli konuklarımla canlı yayın yapıyorum.

Merak ettikleriniz için yorum kısmı size ayrılmıştır. Bütün yorumları okuduğumdan ve yanıtlamaya gayret gösterdiğimden emin olabilirsiniz. Abone olduğunuzda size özel olarak içerikler karşınıza sunulacaktır. Sormak istediğiniz soru olursa Instagram’da bana rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Instagram Serhan GÖREN

#otostop #vlog #gürcistan #batum

Bir cevap yazın