Kategoriler
Bilgi, Haber

La casa de papel 4. sezonla geri dönüyor!

la casa de papel 4. sezon bilgiler.

Netflix`in en çok sevilen dizilerinden olan La casa de papel (Money Heist) 4. sezon ile izleyenleriyle buluşmakta. Yeni sezon ne zaman? Peki 4 sezonda bizi ne bekliyor? Berlin yaşıyor mu? Nairobi öldü mü?

La casa de papel – Money Heist

Bilindiği üzere La casa de papel Dünyada ve Türkiye genelinde Netflix’in en çok sevilen dizileri arasında bulunmakta. La casa de papel`in çıkmasına günler, hatta saatler kaldı.

La casa de papel 4. sezon ne zaman çıkıyor?

Netflix Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre La casa de papel 4. sezonu 3 Nisan 2020 Netflix izleyicileri ile buluşacak. Dizi bu sezonu ile final yapması beklenirken 4. sezon 9 bölümden oluşacak.

La casa de papel 4. sezon tanıtımı

Netflixin yayımladığı bu tanıtımda Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (The Professor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Esther Acebo (Estocolmo), Itziar Ituño (Raquel Murillo) gibi oyuncular yer alıyor.

instagram.com/netflixturkiye

4. sezonda yeni katılanlar

La casa de papele 4.sezonda yeni oyuncular katılacaklar;

Hovik Keuchkerian ‘Bogota’, Najwa Nimri ‘Alicia’, Fernando Cayo ‘Tamayo’ ve ‘The Engineer’ olarak yeni üyeler katılıyor.

instagram.com/netflixturkiye
La casa de papel – 4. Sezon

Önceki sezonda bulunan karakterler

Úrsula Corberó ‘Tokio’, Álvaro Morte ‘The Professor’, Jaime Lorente ‘Denver’, Miguel Herrán ‘Rio’, Darko Peric ‘Helsinki’, Alba Flores ‘Nairobi’, Esther Acebo ‘Estocolmo’, Itziar Ituño ‘Raquel Murillo’, Enrique Arce ‘Arturo’ Kiti Mánver ‘Mariví’, Juan Fernández ‘Coronel Prieto’ & Mario de la Rosa ‘Suarez’ ve dizinin yaratıcısı Álex Pina ile yönetmen Jesús Colmenar, yeni sezonda ekranlara dönüyorlar.

instagram.com/netflixturkiye

Berline ne oldu? Nairobi yaşıyor mu?

Dostlar kendi yorumumu katmam gerekirse, Berlin büyük ihtimal öldü. Berlini flashbackler ile oynatacaklar. Berlin banka soygunun son kısımında 2. sezonun son bölümlerinde, polisler tarafından üzerine mermi yağmuru yağdırılarak öldürüldü. Bence geri gelmesi imkansız gibi bir şey.

Berlin – La casa de papel

Nairobi kısmına geldiğimizde Nairobi 3.sezonun sın kısımlarında polisler tarafından vurulmuştu lakin Nairobi`de zırhlı yelek vardı. Bu Nairobiyi koruyacağını tahmin ediyorum. Büyük ihtimal Nairobi yaşıyor.

Bir cevap yazın