Kategoriler
Geziler

Gürcistan Otostop Macerasında Yaşadıklarım

Harika bir Gürcistan otostop gezisi yaptım. Bu gezimde araç olarak genellikle otostop kullandım. Bunun nedeni dilediğim yemeği dilediğim gibi yemek gibi bir istekten doğdu. Sizlere de YouTube’da yayınlamış olduğum Gürcistan’da korkunç gece otostop macerası. Neler Yaşadım? isimli videomu paylaşmak istedim.

Gürcistan’da Korkunç Otostop Macerasında Yaşadıklarım

Umarım video hoşunuza gitmiştir. Bundan sonraki süreçte sormak istediğiniz bir soru olursa YouTube videolarımla alakalı olduğunda lütfen bu gönderinin aşağısndaki yorum bölümüne dilediğiniz soruyu sorun. Eğlence ve Teknoloji videoları hazırladığım youtube kanalımı takip ettiğiniz ve videolarımı incelediğiniz için teşekkürlerimi sunarım.

Sonraki süreçte de bu tarz gezi videoları gelmeye devam edecektir zira bu görüntülerden sonra çektiğim birçok gezi videom elimde bulunuyor. Bu videoları elimden geldiğince hızlı bir şekilde montajlayıp sizlerle paylaşmak va hayatımda yaşadığım maceraları birlikte deneyimlemek ya da deneyimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum.

Umarım siz de izlerken eğlenrisiniz.

Bunun yanında YouTube kanalımda paylaşmış olduğum Gürcistan’da gezi vloglarımı da buraya oynatma listesi olarak ekleyeceğim.

Keyifli seyirler diliyorum.

Bir cevap yazın