Kategoriler
Teknoloji

Deneme gönderisi

Deneme gönderisi insanların günlük hayatlarında, iş hayatlarında ve birçok yerde kullanılan işlemlerdir. Bir programı kullanmayı da deneyebilirsiniz bir kafeye gitmeyi de. Ben de bu yazıyı denemek için yazıyorum.

Peki neyi deniyorum?

Yazımın Google’da deneme gönderisi yazdığımda görünebilirliğini test etmek amacıyla deniyorum. Birçok insan deneme yazısı yazabilir ve yazılarını test edebilir. Ben de bu yazımda uzun cümleler bulundurup Google’da sıralamaya girmeye ve ilk sırada çıkmaya çalışacağım. Hatta siz de şu an deneyebilir ve Google’a “deneme gönderisi” yazdığınızda belki de bu yazıyı ilk sırada göreceksiniz. Google’da ilk sırada çıkmak yazının görüntülenmesini artıracaktır.

Eğer yazınız profesyonel bir biçimde yazıldıysa, kullanıcılar yazınızı okuyabileceği düzeydeyse, farklı internet sitelerinden bağlantılar alıyorsa yazı okunmaya hazır demektir. Yazıyı yazmadan önce de o yazıyı neden yazdığınız konusunda kendinizi gözden geçirmenizi ve deneme yazısı yazmanızı tavsiye ederim.

Blog yazma konusunda deneme yazısı

Deneme yazıları; yazınızda bir sorun olup olmadığını, yazdıktan sonra inceleyebilmeniz amacıyla sizlere yardımcı olacaktır. Denemeler, profesyonel olarak bir gönderi yazarı olmadan önce sizin ne işler yapabileceğinizi ön izleyebilmenizi sağlar.

Siz de deneyin.

Siz de yazabilirsiniz

Eğer siz de süper yazılar yazmayı daha önce düşündüyseniz, yazıların istatistiklerini incelemek size zevk verirse hiç durmadan yazı yazmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede hem yazı dilinizi güçlendirir hem de kendinizi daha iyi ifade etme yolunda büyük bir adım atmış olursunuz.

Deneme yazısı yazmak sizin kişisel olarak yazı dilinizi güçlendirir ve kendinizi ifade etmenizin yanında profesyonel yaşamınızın ilk adımları ve için muhteşem deneyim olur.

Her şeye başlamadan önce deneyin, denemekten korkmayın. Deneme yazısı yazın ve kimsenin önünüzde duramayacağını aklınıza kazıyın. Bu sayede deneme yazılarını yazarak; blog yazma konusunda, yazı yazma için hatta mail atarken bile size çok önemli bir işlem olduğunu fark edeceksiniz.

Deneme gönderisi yazdım. Şimdi ise deneyelim ve görelim.

Serhan GÖREN’den deneme gönderisi.

Bir cevap yazın